Als onderneming hoef je niet altijd zelf innovaties te ontwikkelen. Soms kan je handig gebruik maken van innovaties in andere domeinen of sectoren.
In onze Innovation Pick-ups verkennen we een aantal innovaties, die een hoge toegevoegde waarde hebben voor ondernemingen. Ons doel is je van deze innovaties bewust te maken en te analyseren hoe je deze in je eigen onderneming zou kunnen gebruiken.
Haal uw competitief voordeel uit innovaties van anderen en schrijf in op onze Innovatie Pick up.
De sessies zijn innovatief, interactief en praktisch en richten zich tot de ondernemers en hun medewerkers.
Eerste sessie: 21-09-2018, van 13u30 tot 16u30
- Introductie: The changing world of work (film 5’ , getuigenis)
- Verandering van het werk: analyse van de impact op mens en werk
- Nieuwe ongebruikte skills: wat en hoe?
- Business case & debat
Tweede sessie: 25-09-2018, van 13u30 tot 16u30
- Introductie: Unlocking creativity (film 5’ , getuigenis)
- Verandering van cultuur: analyse
- Spel: de tool die je organisatie door elke stap van het creativiteitsproces begeleidt
Besproken en toegepaste innovaties
- proces- en sociale innovatie
- blended learning: methodologische innovatie
Resultaat
- Bronnenmateriaal die je zelf kan gebruiken
- Tool

Isabelle Stubbe
Isabelle Stubbe heeft ruime managementervaring en ervaring als preventieadviseur in de familiale KMO. Geeft les aan de ErasmusHogeschool Brussel, in de bacheloropleiding 'Idea & Innovationmanagement'. Ze adviseert en begeleidt organisaties in hun ontwikkeling. Binnen het mandaat opleidingscentrum Syntra Vlaanderen organiseert en geeft Isabelle trainingen voor bedrijfsleiders, leidinggevenden en HR-verantwoordelijken. Daarnaast schrijft ze artikels over Strategisch HRM en bedrijfsoverdracht. Master in Romaanse Filologie, aggregaat HSO en postgraduaat HRM, Recruitment en Search & Selection. Gecertificeerd senior consultant in innovatieve arbeidsorganisatie en erkend consultant bedrijfsoverdracht. Gecertificeerd N.G.M.-practicus. Gecertificeerd consultant Vip2A (inventaris van de persoonlijkheden).
bekijk profiel
Philip Oosterlinck
Philip Oosterlinck heeft ruime ervaring in management van bouwprojecten en als CEO in de familiale KMO. Hij adviseert en coacht topmanagement. Philip geeft training in leiderschapsvaardigheden, biosystemiek en neuromanagement. Bachelor Industrieel Ir, Vlerick KMO Excellence, certificatie Prince2. Gecertificeerd N.G.M.-practicus. Gecertificeerd consultant VIP2A en VIPSO. QRM Alpha Specialist.
bekijk profielPraktisch
21 september 2018
Prijs: 490,00 €, excl. BTW/ deelnemer